שאלות ותשובות

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות נפוצות שנשאלו על ידי משתמשים אחרים.

לא מצאתם תשובה? פנו אל שרות הלקוחות
האם הפרסום באינדקס בחינם?

קיימים מס' מסלולי פרסום, התשלום הינו חד פעמי ולתקופת פרסום בלתי מוגבלת. יחד עם זאת אנו מציעים גם מסלול פרסום בעל אפשרויות מוגבלות יותר ללא עלות. הפרסום בלוח הדרושים הינו ללא עלות.

ביצעתי הזמנה לפרסום, מדוע אני לא רואה את עמוד העסק?

מיד לאחר קבלת ההזמנה, הצוות המקצועי והמיומן שלנו יבחן את תוכן הפרסום והוא יפורסם תוך 24 שעות ממועד ההזמנה לאחר אישור התוכן.

מדוע העסק שלי מופיע באינדקס מבלי שפירסמתי?

פרטי העסק שלך נלקחו מתוך מאגרי נתונים הקיימים ברשת האינטרנט, באפשרותך לבקש בעלות על הפרסום באמצעות לחיצה על כפתור "הרשם כבל העסק" המופיע בעמוד העסק או לחילופין לפנות אלינו בבקשה להסיר את הרשומה.

מה מאפשר לי הרישום כבעל העסק?

לאחר קבלת בעלות על רשומת העסק באינדקס, תוכל לשלוט בעצמך על כל פרטי ההתקשרות ונתוני העסק המפורסמים, כולל תאור מפורט של העסק, העלאת תמונות, שעות פתיחה וכד'.

מה היתרונות של הצטרפות לתכנית בתשלום?

מסלולי הרישום בתשלום מאפשרים רישום במס' קטגוריות, תגיות ומיקומים, העלאת כמות תמונות גדולה יותר ובנוסף גם סרטוני וידאו וטופס יצירת קשר ישירות אליכם אשר אינם כלולים במסלול הבסיסי. כל אלו יאפשרו לכם למעשה יצירת דף עסק מעוצב ועשיר באינפורמציה. 
מעבר ליתרונות הוויזואליים, כלקוח משלם תזכו גם לתעדוף בהפניית לקוחות הפונים אלינו בבקשה לעזרה במציאת אנשי מקצוע. התעדוף יעשה כמובן גם על בסיס הדרוג שקיבל העסק באתר.